Abutilonus jeb istabas kļavas ir viegli audzēt vēsās, gaišās telpās. Krāšņie zvanveida ziedi kuru krāsu toņi var būt no tumšsarkana līdz oranžam, dzeltenam un rozā, zied visu vasaru. Arī kļavām līdzīgajai lapotnei ir sava pievilcība. Tādēļ droši varat minēt kāpēc tieši šo telpaugu dēvē par istabas kļavu. Svītrainajam abutilonam ir dzeltenzaļas lapas. Tā raiblapainību izraisa vīruss kas maz ietekmē auga augšanu un neinficē citus augus. Ja augiem ir pietiekami daudz siltuma, tie zeļ visu gadu. Pārliecinieties vai augs ir novietots gaismā. Ja gaismas būs par maz, jaunie dzinumi siltā telpā kļūs bāli un izstīdzēs.

Apgaismojums. Abutiloniem patīk saulaina vieta, bet jāseko, lai augsne podā būtu mitra. Tā novērsīs auga apdegšanu.

Temperatūra. Augs jātur telpā, kur gaisa temperatūra ir 16 – 20 °C. Ziemā tas spēj izturēt temperatūru, kas ir dažus grādus virs 0 °C.

Laistīšana. Siltā telpā augsnei jābūt mitrai visu gadu. ja ziemā telpa ir vēsa, jāsamazina ūdens daudzums un jāļauj augsnei starp laistīšanas reizēm apžūt. Aktīvās augšanas laikā augs jāmēslo ar sabalansētu šķidro mēslojumu reizi divās nedēļās, bet ziemā mēslošana jāpārtrauc.

Kopšana. Ja pavasarī stipri saīsina dzinumu galotnes, tad augs iegūst krūmveida formu, bet tā ziedēšana aizkavējas. Vasarā dzinumi augs spēcīgi, tāpēc rudens sākumā tos vajadzēs apgriezt atkal. Jāseko lai uz auga nesavairotos baltblusiņas.

Auga maksimālais lielums. 55 cm.

Vieta. Oranžērija un dienvidu puses palodze.