Ir vairākas adianšu sugas. Adiante ir viena no skaistākajām paparžu sugas augiem. Reti kurš augs ir tik smalks un graciozs kā šī adiante. Papardes lokveida lapām ir gaiši zaļas vēdekļveida lapiņas, kas brīnišķīgi kontrastē ar smalkajiem, melnajiem kātiem, uz kuriem tās balstās. Šo mazo augu var novietot gandrīz jebkurā vietā mājā, jo tam nevajag daudz gaismas un to var turēt arī vēsākā telpā. Pēc lapām nedaudz atgādina garšaugu – kinzu.

Apgaismojums. Augu nevajadzētu turēt tiešā saulē, bet gan izkliedētā gaismā.

Temperatūra. Labi aug 18 – 24 °C  temperatūra, bet pacietīs pat 10 °C temperatūru.

Laistīšana. Visu gadu augsne jātur viegli mitra. Ja saknes kļūs sausas, lapas drīz sačokurosies. Jo augstāka temperatūra telpā, jo vairāk vajag mitruma.

Kopšana. Adiante ir viegli audzējama, ja vien augsne podā ir pietiekami mitra visu laiku. Ja augs zaudē savu pievilcību un kļūst izspūris, tam var izveidot formu, nogriežot līdz pamatam visas lapas. Drīz izaugs jaunas lapas. Vislabāk to darīt pavasarī.

Vieta kurā šis augs nejutīsies apvainojies, vannas istaba.

DALĪTIES
Iepriekšējais rakstsDIEDZĒJAM SĒKLAS – REDĪSU DĪGSTI
Nākamais rakstsDIEDZĒJAM SĒKLAS – DĪGSTI
Interese par dārzu un dārza darbiem Robertam bija jau no bērnības. Tieši tādēļ mācījies Bulduru Dārzkopības vidusskolā. Šobrīd strādā sabiedriskajā ēdināšanā, bet par dārzu neko nav aizmiris. Viņš arī zināšanas pielieto praksē. Viens no Musudarzs.lv idejas autoriem.