Septembrī Latvijas Dabas muzeja izstāžu zāli rotās rudens ziedu karalienes dālijas dažādās krāsās, tā pat būs tradicionālās sēņu dienas, un šīs sezonas jaunums – IZSTĀDE „LATVIJAS GARŠAUGI UN EKSOTISKIE AUGI”

7.–10. Septembrī – IZSTĀDE „DĀLIJAS 2017”

Izstādē būs apskatāmas vairāk nekā 300 gan Latvijā selekcionētas, gan no citām valstīm atceļojušas dāliju šķirnes. Neskatoties uz vēso un lietaino vasaru, šogad tās zied krāšņi un bagātīgi. Izstādes laikā būs iespēja saņemt zinošu selekcionāru un audzētāju konsultācijas par dāliju stādīšanu un audzēšanu.

 

13. –17. septembrī IZSTĀDE „SĒŅU DIENAS 2017”

Dabas muzeja rīkotajā izstādē akcents nebūs uz kādas konkrētas sēņu sugas pārstāvju daudzumu, bet gan uz Latvijā satopamo sēņu sugu daudzveidību. Kā zināms, sēņu augšanu ļoti ietekmē laikapstākļi, tāpēc šobrīd ir ļoti grūti prognozēt, kādas sugas būs redzamas izstādē. Bet tā kā izstādes eksponāti tiks mainīti katru dienu, dažādības netrūks, tāpēc uz izstādi vērts nākt atkārtoti.

 

27.–30. septembrī – IZSTĀDE „LATVIJAS GARŠAUGI UN EKSOTISKIE AUGI”

Izstādē tapusi sadarbībā ar Dārzkopju entuziastu klubu „Tomāts”, tajā būs apskatāmi dažādi garšaugi, veselības augi pākšaugi. Apmeklētājiem stāstīsim par tiem vērtīgajiem augiem, ko iespējams izaudzēt Latvijas dārzos, uz balkoniem un pat dzīvokļos. Izstādes laikā būs iespējams saņemt konsultācijas par dažādu augu audzēšanu un iegādāties interesantas sēklas.

 

PLĀNO MUZEJA APMEKLĒJUMU
Biļešu cenas pastāvīgo ekspozīciju apmeklējumam:

  • Pieaugušajiem – 3,00 €
  • Pensionāriem*, studentiem* – 2,00 €
  • Skolēniem – 1,00 €

*uzrādot apliecību

Bezmaksas pastāvīgo ekspozīciju apmeklējums muzeja darba dienās pēdējā pusstundā pirms muzeja slēgšanas un ceturtdienās no plkst. 17.00 līdz 19.00!

Ekskursijas
Piedāvājam pārskata un tematiskās ekskursijas par dažādām dabaszinātņu un vēstures tēmām latviešu, krievu un angļu valodā. Individuālās un grupu ekskursijas muzejā jāpiesaka iepriekš, zvanot pa tālr. 67356051 vai rakstot uz e-pastu ekskursijas@ldm.gov.lv.

Audiogids
Muzeja pastāvīgās ekspozīcijas aicinām iepazīt, izmantojot audiogidu, kas pieejams latviešu, krievu un angļu valodā.

AKCIJAS
Grāmatnīcas „Jānis Roze” Pircēju kartes īpašnieki saņem 20% atlaidi muzeja pastāvīgo ekspozīciju apmeklējumam un 15% atlaidi komercizstāžu apmeklējumam.
CLUB ONE kartes īpašnieki saņem 20% atlaidi muzeja pastāvīgo ekspozīciju un izstāžu apmeklējumam.

MUZEJA DARBA LAIKS
Pirmdienās slēgts
Otrdienās slēgts
Trešdienās 10.00–17.00
Ceturtdienās 10.00–19.00
Piektdienās 10.00–17.00
Sestdienās 11.00–17.00
Svētdienās 11.00–17.00