Saule jau arvien biežāk parādās aiz mākoņu segas,  uzspīd mums un vēsta par pavasara tuvošanos. Klāt visnotaļ ir stādāmais laiks.  Tādēļ nedaudz par stādīšanu, attiecīgajās dienās musudarzs.lv dārza darbu kalendārā lasi zemāk. Ja ārā labs laiks, vari doties sagrābt pērno zāli un nesagrābtās lapas. Protams vari apmeklēt dārzkopības veikalus un painteresēties par jaunāko dārzkopības nozarē, iegādāties nepieciešamo savai dārza darbu sezonai.

6. – 7. MARTS – ZIEDU DIENAS. Sēj vasaras puķes – lobēlijas, lauvmutītes, vasaras dālijas, leduspuķes, begonijas, verbenas, lefkojas, molucellas, portulakas, petūnijas un citas puķes ar garu veģetācijas periodu, kā arī piķē jau iepriekš sētās. Ar spraudeņiem pavairo pelargonijas, pārstāda ziedošos telpaugus.

8. – 9. MARTS – LAPU DIENAS. Piemērotas garšaugu, seleriju kātu un lapu sēšanai, piķēšanai un pārstādīšanai. Ja laukā naktī vairs mīnusi nav, tad neapkurināmā siltumnīcā jau var sēt lapu salātus, dilles un iestādīt sīpolus lokiem.

10. – 12. MARTS – AUGĻU DIENAS. Sēj tomātus dēstiem, papriku un citus augļu dārzeņus izvērtējot tālākās audzēšanas iespējas. Ja stādāt dēstus realizēšanai, šis būs piemērotākais laiks. Šajās dienās veido ziedošu krūmus, sauso, kroplo un vājo zaru likvidēšanu. Veido ogulājus, apgriež irbenes un korintes, ņemot vērā ka koku un krūmu apgriešanai piemērotas ir tieši saulainās dienas.