Par to ka atkal klāt stādāmais laiks, atgādina kā sējas kalendāri, tā arī veikalu plauktu pārpilnība ar dažādām dārzeņu un puķu sēklām, podiem, darbarīkiem. Visnotaļ pirms doties lielajā dārza sēklu un lietu iepirkšanās drudzī, tad jāpārskata citu gadu sēklas varbūt kas noder arī šim gadam, vai podi nav saplaisājuši un darbarīki darba kārtībā. Kad visbeidzot viss ir pārbaudīts un novērtēts atzinīgi, varam doties uz tuvāko dārzkopju veikalu un iegādāties iztrūkstošo. Kamēr jūs piepildāt savus veikala groziņus, mēs jums gatavojam dārza darbu kalendāru.

6. februāris – DĀRZA DARBIEM NEPIEMĒROTA DIENA.

7. – 8. februāris – ZIEDU DIENAS. Sēj vasaras puķes, ko audzē dēstiem – lobēlijas, lauvmutītes, vasaras dālijas, leduspuķes, begonijas, verbenas, lefkojas, molucellas, portulakas un petūnijas un citas puķes. Piķē jau iepriekš iesētus puķu dīgstus. Var siet bērzu zaru slotas, šajās dienās sietajām slotām vajadzētu būt izturīgām.

9. – 10. februāris – LAPU DIENAS. Sēj salātus dēstiem kā arī rozmarīnu, lavandu, baziliku un citus garšaugus. Aprūpē telpaugus, notrauc putekļus no lapām, aplaista. Plāno pavasara pārstādīšanu puķēm kurām tas nepieciešams.

11. februāris – DĀRZA DARBIEM NEPIEMĒROTA DIENA.

12. februāris – AUGĻU DIENA. Sēj papriku, fizāļus, tomātus, baklažānus, gurķus. Ja agrāk sētie jau sadīguši, tos piķē un pārstāda. Jāatceras ka jaunajiem dēstiem ļoti nepieciešama gaisma un siltums lai izaugtu par bagātīgas ražas ieguves avotu.