Par to ka atkal klāt stādāmais laiks, atgādina kā sējas kalendāri, tā arī veikalu plauktu pārpilnība ar dažādām dārzeņu un puķu sēklām, podiem, darbarīkiem. Visnotaļ pirms doties lielajā dārza sēklu un lietu iepirkšanās drudzī, tad jāpārskata citu gadu sēklas varbūt kas noder arī šim gadam, vai podi nav saplaisājuši un darbarīki darba kārtībā. Bet kamēr jūs plānojat savu dārza sezonas sākumu, mēs jums gatavojam dārza darbu kalendāru.

5. – 6. februāris – Sakņu dienas – Pārlasām kartupeļus no bojātajiem, pārskatam burkānus no grauzēju pāridarījumiem.  Ja nepaspēji ar pelniem bagātināt savu dārzu, vari darīt to arī šodien.

9. – 10. februāris – Lapu dienas – Sēj salātus dēstiem kā arī rozmarīnu, lavandu, baziliku un citus garšaugus. Aprūpē telpaugus, notrauc putekļus no lapām, aplaista. Plāno pavasara pārstādīšanu puķēm kurām tas nepieciešams.

11. februāris – Augļu diena – ja diena ir silta, tad vēl var pagūt nokaļķot vai kā citādi noēnot koku stumbrus. Tas darāms tādēļ jo zināms saule sildīt sāk arvien biežāk un ilgāk, bet attiecīgi naktī temperatūrai samazinoties šīs pārmaiņas rada lielus bojājumus koku stumbriem. Šodien sējami arī tomāti, baklažāni, paprika un fizāļi.