Daudz darba kas šajā pavasarī jau padarīts, tikpat daudz vel priekšā. Šonedēļ gan sējami dažādi dārzeņi, gan jau vācama pirma raža – rabarberiem un skābenēm. Iespējams pat kāds redīss jau gatavs ēšanai. Pagājušo nedēļ saulīte lutināja, bet dārzā sausums nepavisam nenāk par labu, tāpēc šonedēļ nedaudz savādāki laika apstākļi. Dārzā iet varēs retāk jo gaidāms lietus vietām pat visas nedēļas garumā. Par mīnuss grādiem jāuztraucas nav, zemākā iespējamā temperatūra pēc meteoroloģiskajiem datiem būs +4 grādi pēc celsija skalas. Raženi.
29. MAIJS – ZIEDU DIENA.

Pļauj zālienus un apgriež dzīvžogus, lai tie vienmērīgi un blīvi ataugtu. Apgriež maurlokus un skābenes. Stāda kāpostus, puravus, lapu un kātu selerijas. Vēlākai ražai sēj salātus, spinātus un citus garšaugus, agro šķirņu galviņkāpostus un ziedkāpostus. Stāda sīpolus lokiem. Sēj skābenes rudens un nākamā pavasara ražai. Sēj zālienu. Laista augus.

30. MAIJS – LAPU DIENA.

Šodien sējamas skābenes, lapu un galviņsalāti salāti, garšaugi – dilles, pētersīļi, baziliks, maurloki, timiāns, raudene, piparmētra u.c. Var sēt zālienu, stāda galviņkāpostus skābēšanai un agrai ražai, puķkāpostus, brokoļus un citus. No sēklas var mēģināt izaudzēt rabarberus.

31. MAIJS – 1. JŪNIJS – AUGĻU DIENAS.

Šodien stādāmi gan gurķi, gan ķirbji pat kabači. Stāda laukā audzējamos tomātus, stāda zemenes ar  piebildi – šogad neražos. Sēj dažādus graudaugus. Tie kuri vel nav paspējuši, sēj pupiņas un zirņus. Novāc rabarberu kātus un skābenes un gatavo tos uzglabāšanai.

2. JŪNIJS – 4. JŪNIJS – SAKŅU DIENAS.

Sēj bietes, burkānus, kāļus, redīsus un citus dārzeņus kuri labprāt aug zem zemes, tāpat stāda kartupeļus, sīpolus. Ravē un apstrādā zemi.