Dārza darbu sezonai iesildoties februāra beigās un marta sākumā sagatavo siltumnīcas, nomainot bojātos stiklus vai plēvi, uzlabo vai maina siltumnīcas augsni. Agrāk februāris bija gada aukstākais mēnesis, bet dabā tas ir tikpat auksts vai silts kā janvāris. Tomēr saules stari kļūst arvien intensīvāki, un pēc februāra beigām strauji pienāks pavasaris. Jau ir parādījušās sēklas visur kur vien tās spēj būt, un tās nav parādījušās par agru – ja vēlaties sēt sēklas pats, lielākajai to daļai nepieciešams ilgs laiks lai tās pēc sadīgšanas varētu pārstādīt dārzā, kā arī daudzām sēklām ir ilgāks veģetācijas periods.

27. FEBRUĀRIS – DĀRZA DARBIEM NEPIEMĒROTA DIENA.

28. FEBRUĀRIS – LAPU DIENA. Laiks darboties ap lapu un kātu selerijām. Audzēšanai apsildāmā siltumnīcā var iesēt salātus, lai aug dēsti. Protams ja tādas nav un salātus vēlies tikai sev, tad vēl vari mazliet paciesties. Sēj stādiem garšaugus, laista un citādi aprūpē telpaugus.

1.- 2. MARTS – AUGĻU DIENAS. Sēj tomātus un papriku, ja sniegs nokusis, bet zeme vēl sasalusi sēj kumelītes, baldriānu un asinszāles. Par sēklu bojāeju nav jāsatraucas, jo līdzīgi procesi notiek arī dabā, kad rudenī sēklas nokrīt un nokrišņu ūdeņos pavasarī sāk dīgt. Šīm sēklām nepieciešama gaisma un mitrums, nedrīkst iestrādāt augsnē. Ogulājiem izgriež vecos un bojātos zarus. Ābelēm un citiem augļu un ogu kokiem var veidot vainagu.

3. MARTS – DĀRZA DARBIEM NEPIEMĒROTA DIENA.

4. – 5. MARTS – SAKŅU DIENAS. Arī šodien var sēt kātu un lapu selerijas.