Lai vai kādi laikapstākļi aiz loga, sējamais un stādāmais laiks ir klāt! Kādi laikapstākļi gaidāmi dārzā, varam tikai zīlēt kafijas biezumos. Ja sals turpinās iesakam sēt un stādīt traukos uz palodzes ar vienu bet, nodrošinot tiem mākslīgo apgaismojumu. Dienas gaisma vēl nav pietiekami lai nodrošinātu sējeņiem pienācīgu tā daudzumu audzējot uz palodzes. Un neaizmirstam uzņemt pavasara pirmos vitamīnus – dīgsti. Lai izdevusies un darbīga nedēļa.

26. februāris – Ziedu diena – puķu sēšanai, piķēšanai un pārstādīšanai piemērota diena.

27. februāris – DĀRZA DARBIEM NEPIEMĒROTA DIENA

28. februāris – Lapu diena – Laiks darboties ap lapu un kātu selerijām. Audzēšanai apsildāmā siltumnīcā var iesēt salātus, lai aug dēsti. Protams ja tādas nav un salātus vēlies tikai sev, tad vēl vari mazliet paciesties. Sēj stādiem garšaugus, laista un citādi aprūpē telpaugus.

1.- 2. marts – Augļu dienas – Sēj tomātus un papriku. Ja sniegs nokusis, bet zeme vēl sasalusi sēj kumelītes, baldriānu un asinszāles. Par sēklu bojāeju nav jāsatraucas, jo līdzīgi procesi notiek arī dabā, kad rudenī sēklas nokrīt un nokrišņu ūdeņos pavasarī sāk dīgt. Šīm sēklām nepieciešama gaisma un mitrums, nedrīkst iestrādāt augsnē. Ogulājiem izgriež vecos un bojātos zarus. Ābelēm un citiem augļu un ogu kokiem var veidot vainagu.

3. marts – Sakņu diena – Arī šodien var sēt saķņu un kātu selerijas.

4. marts – DĀRZA DARBIEM NEPIEMĒROTA DIENA