Sveicināti jau februāra pēdējā nedēļā, rosāmies pa kūdru, podiem un sēklu paciņām. Turpinām sēt un pārstādīt. Izvēloties sēklas dēstu audzēšanai rūpīgi pārskatiet vairākus variantus, nevajadzētu uzticēties sēklu paciņām ar skaistām bildēm, jo ne vienmēr šīs sēklas ir labākās. Ja vēlies sev kvalitatīvākas sēklas, meklē tās specializētos sēklu un stādu veikalos, lai arī sēklu paciņas liksies nepievilcīgas, ticiet, tās būs labākās kādas varēsiet atrast lielveikalā vai tirgū. Ja rodas kādi jautājumi saistībā ar sēklām, dēstiem un stādiem droši jautā musudarzs.lv, mēs palīdzēsim. Lai izdodas! 

20. februāris – Lapu diena. Sēj garšaugus – baziliks, pētersīļi u.c., sēj salātus. Ar mitru lupatiņu no lapām notraucam putekļus, atsākam laistīt telpaugus kuriem laistīšana tika pārtraukta vai daļēji pārtraukta uz ziemas periodu. Piebarojam tos telpaugus kuriem tas nepieciešams.

21. – 23. februāris – Augļu dienas. Ejam dārzā un pārskatam ogu krūmus, par cik tie ir kaili, viegli saskatāmi ērču nodarītie bojājumi. Bojātie pumpuri ir kā uzpūtušies, tādus zarus jānogriež un jāsadedzina. Atbrīvojamies no nokaltušajiem zariem. Bez žēluma jāizgriež bojātie un vecie zari, lai pavasarī saņemtu maksimāli daudz gaismas un nebūtu pārāk blīvi. Tādā gadījumā sev nodrošinot maksimāli bagātāku ražu.  Veidojam ogu krūmus. Optimālais ogu krūmu pamatzaru daudzums ir no 10 līdz 20.

24. – 25 februāris – Sakņu dienas. Sēj lapu un kātu selerijas, šovakar vari jau iesēt pirmos tomātus, baklažānus un papriku, piķē un pārstāda agrāk sētos garšaugus un selerijas. Stādu audzēšanas veiksme atkarīga no tā, cik labi izdodas nodrošināt apstākļus sēklu dīgšanai. Galvenie nosacījumi ir siltums, mitrums un gaisma, bet viss noteiktās proporcijās.

26. februāris – DĀRZA DARBIEM NEPIEMĒROTA DIENA.