Aprīlis – spodrības mēnesis, jāsteidz visu uzspodrināt un satīrīt lai vasarā jau varētu priecāties par savu dārzu un māju pie dārza. Pavasaris jau sen kā atnācis, bet to siltumu tā īsti nejūt.  Daba mostas, tas nu gan ir fakts, ogu krūmiem jau mazas lapiņas sadzītas, pirmās pavasara puķes rotā dārzu, cik gan tas viss ir skaisti. Bet lai viss taptu vel skaistāks, laiks arī dārza darbiem, ko esam Jums sagatavojuši.

17.– 18. APRĪLIS – AUGĻU DIENAS. Sēj pupas, zirņus. Stāda ogu krūmus un augļu kokus, mēslo tos. Izgriež un veido vainagus kokiem, ja līdz šim tas nav pagūts.

19.- 21. APRĪLIS – SAKŅU DIENAS. Sēj redīsus, bet jāņem vērā, lai arī redīsi ir izturīgi pret aukstumu, vislabāk tie sadīgs pie + 15 °C . Stāda mārrutkus no spraudeņiem. Pārrok augsni, ravē to, labo žogus un sētas. Stāda vasaras ķiplokus, sēj sīpolus no sēklām atklātā laukā.

22.APRĪLIS – ZIEDU DIENA. Pārskata kā pārziemojušas rozes, noņem segmateriālus, tos vislabāk sadedzināt, jo tajos var būt pārziemojuši dažādi kaitēkļi. Mēslo ziemcietes un sīpolpuķes. Sēj puķes, piķē agrāk sētās.

23.APRĪLIS – LAPU DIENA. Sēj, piķē un pārstāda galviņkāpostu dēstus.