Cītīgi sējam, piķējam un pārstādam. Tāda pa lielam visa nedēļa. Varam plānot sakņu dārzu, kur pupas liksim, kur zirņus un kur kartupeļus šogad! Turpinām rūpēties par telpaugiem, jo kā zināms daudzi no tiem mostas un prasa pēc barības vielām. Varam palīdzēt putniem tikt pie pārtikas, iekarinot ābeļu zaros ko barojošu. Bet atceries, ja sāc barot šos lidoņus, tas jādara visu atlikušo ziemu līdz laikapstākļi būs labvēlīgi lai paši atrastu barību citur.

13. februāris – Augļu diena. Laiks seleriju stādu sēšanai, kā ari stādīšanai un piķēšanai, ja vien agrāk sētā jau sadīgusi.  Ja apkurināmā siltumnīcā zeme nav sasalusi, var iesēt redīsus un burkānus agrai ražai. Pavēro telpaugus, vai nav apsēduši kaitēkļi, baltblusiņas, laputis, bruņutis. Ja ir, tad jāpieņem mēri to apkarošanā. Pret bruņutīm palīdzēs šņabis, bet baltblusiņas ar ķiploku izvilkuma smidzināšanu, protams abos gadījumos pēc kaitēkļu indēšanas jānomazgā augi ar tīru ūdeni.

14. – 16. februāris – Sakņu dienas. Arī šodien vari sēt, piķēt seleriju. Sēj burkānus un redīsus agrai ražai (apkurināmās siltumnīcās). Jāpārstāda telpaugi kuriem podi kļuvuši par maziem. Jāatbrīvo puķes no sakaltušām lapām un noziedējušiem ziediem. Ņem talkā mitru drāniņu un notrauc putekļus no telpaugu lapām.

17. – 18. februāris – Ziedu dienas. Puķu sēšanas, piķēšanas un pārstādīšanas laiks. Arī telpaugi neiebildīs pret pārstādīšanu, šajās dienās.

19. februāris – Lapu diena. Dēstiem sēj salātus un dažādus garšaugus, piķē un pārstāda agrāk sētos. Gaismā var iznest pelargoniju un begoniju gumus modināšanai.