Kā niez zaļie pirkstiņi! Prasās ierakties zemītē un izlaist to caur pirkstiem. Bet tam visam dots vaļas. Dodamies pēc kūdras maisiem, sēklu paciņām un pildām savus podiņus. Šonedēļ esam sagatavojuši ne mazums darāmo darbu, bet nevajag nokārt degunu ja visam šonedēļ nepietiks resursu. Vēl nekas nav nokavēts, viss tikai priekšā!

12. marts – Augļu diena Sēj tomātus dēstiem, papriku un citus augļu dārzeņus izvērtējot tālākās audzēšanas iespējas. Ja stādāt dēstus realizēšanai, šis būs piemērotākais laiks. Šajās dienās veido ziedošu krūmus, sauso, kroplo un vājo zaru likvidēšanu. Veido ogulājus, apgriež irbenes un korintes, ņemot vērā ka koku un krūmu apgriešanai piemērotas ir tieši saulainās dienas.

13. – 14. marts – Sakņu dienas Šodien varam iesēt redīsus un burkānus agrai ražai, neapkurināmās siltumnīcās. Sēj sakņu selerijas. Pārskata kartupeļu sēklu, izlasa bojātos. Arī šajās dienās veido augļu koku un ogu krūmus.

15. – 16. marts – Ziedu dienas – Sēj kokaugus, krūmaugus un citus dekoratīvos augus, piķē un pārstāda agrāk sētos. Kastītēs un podiņos dēstiem sēj lauvmutītes, lobēlijas, petūnijas un citas sīksēklu vasaras puķes. Atliek vien ķerties pie sēšanas darbiem, lai vasaras sākumā dārza dobes priecētu ar skaistiem un cēliem ziediem.

17. marts – DĀRZA DARBIEM NEPIEMĒROTA DIENA

18. marts – Lapu diena – Sēj puravus un sīpolus dēstiem. Var iesēt pirmās dilles, pētersīļus un lapu salātus agrai ražai. Piķē un pārstāda iepriekš sētās lapu, kātu selerijas, papriku, baklažānus. Neaizmirstam arī par saviem telpaugiem, daudzi no tiem mostas un prasa pēc papildmēslojuma.