Vieni teiktu pārāk agri, otri kaut kas tomēr iekavēts. Nav tāda noteikta laika dārza darbu sezonas sākumam. Bet musudarzs.lv dārza darbu sezona šogad sākas tieši tagad! Kā katru gadu rutīniski vai ierasti darāms viens un tas pats. Pārskatāmas gan pagarabu glabātuves, gan sēklu krājumi. Dažādi kaitēkļi iespējams pabojājuši gan pagrabos uzkrāto, gan sēklu krājumos paviesojušies. Ar neapbruņotu aci tas viss ir saskatāms. Un tas viss līdz sējas laikam jāspēj novērst. Arī sējas sezona ir sākusies, un mēs sākam tieši tagad.

1. – 2. februāris – augļu dienas. Ja pagrabā kāposti, ķirbji, un citas veltes stāv kā rudenī noliktas, tad tieši šis ir piemērotākais laiks to pārstrādei. Šis būs piemērotākais laiks kaitēkļu iznīcināšanai ar pelniem. Izgrāb savu krāsniņu, un taisnā ceļā uz dārzu. Sēj – fizāļus, baklažānus, tomātus un papriku.

3. – 4. februāris – sakņu dienas. Pārlasām kartupeļus no bojātajiem, pārskatam burkānus no grauzēju pāridarījumiem.  Ja nepaspēji ar pelniem bagātināt savu dārzu, vari darīt to arī šodien. Pelnus bārsta tieši uz sniega tajā vietā kurā paredzēti stādījumi un sēšanas darbi. Sēj sakņu seleriju.