kartupeļi.jpg" alt="FOTO: freeimages.com" width="588" height="440" srcset="https://musudarzs.lv/wp-content/uploads/2016/08/kartupeļi.jpg 588w, https://musudarzs.lv/wp-content/uploads/2016/08/kartupeļi-300x224.jpg 300w" sizes="(max-width: 588px) 100vw, 588px" /> FOTO: freeimages.com

Lietainā laika dēļ kartupeļu novākšana šoruden kavējas par pāris nedēļām. Agro šķirņu kartupeļi bojājas, savukārt cietes līmenis vēlīnajās šķirnēs ir labs.

Diemžēl lietainais laiks aizkavējis darbus un ir vēl pārāk daudz nenoraktu platību. Turklāt agro šķirņu kartupeļi pastiprināti bojājas. Lai gan, ņemot vērā nepastāvīgo laiku, nevar droši prognozēt kāds laiks mūs sagaida rīt.

Šogad cietes saturs kartupeļu bumbuļos ir augsts – vidēji 19,2% (pērn 19,1%), un šajā mitrajā sezonā tas ir labs rādītājs.

 

DALĪTIES
Iepriekšējais rakstsKO IESĀKT LAI TOMĀTI NEPLAISĀTU!
Nākamais rakstsKā uzglabāt un kopt gladiolu sīpolus?
Interese par dārzu un dārza darbiem Robertam bija jau no bērnības. Tieši tādēļ mācījies Bulduru Dārzkopības vidusskolā. Šobrīd strādā sabiedriskajā ēdināšanā, bet par dārzu neko nav aizmiris. Viņš arī zināšanas pielieto praksē. Viens no Musudarzs.lv idejas autoriem.