Esiet sveicināti Jaunajā gadā mīļie! Mīļie visi, dārzkopības entuziasti, amatieri, un tikai dārzkopības interesenti interneta vidē! Mēs musudarzs.lv kolektīvs mīļi sveicam Jūs un novēlam veselīgu, strādīgu, raženu un skaistu Jauno gadu un dārzkopības sezonu! Mēs būsim ar Jums arī šogad!

Nevienam nav noslēpums ka pagājušais gads mums bija sākums šim projektam! Veicām pētījumu par dārzkopību, veidojām anketas internetā un pat uz ielām ar anketu lapām! Pozitīvi tas ka ļoti daudzi interesējas par šo nodarbi nešķirojot pēc vecuma grupām, vai reliģijas. Par lielu pārsteigumu bija tas ka mūsu mājaslapu apmeklē latvieši arī ārpus valsts robežām. Ceru ka neliksim Jums vilties šogad!

Esam pārveidojuši mūsu mājaslapu, nākušas klāt jaunas sadaļas, pat logo mainīts. Esam veidojuši ciešāku sadarbību ar dažādiem citiem šī amata lietpratējiem un tas viss priekš Jums. Komanda esam maza, patreiz 3 cilvēki, paralēli šim projektam strādājam katrs savu algotu darbu! No informācijas pārdošanas, caur virtuves smalkajām garšām uz skolotājas krēslu vidusskolas klasē! Tādi esam mēs, bet noteikti sirdī tuvi ar dārzkopību un saistītām tēmām. Pilnīgi noteikti savas valsts patrioti!

Rakstīsim par visu kas Jūs interesē, droši varat meklēt mūs kontaktu sadaļā un uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām, centīsimies palīdzēt! Neaizmirsīsim arī savu tradīciju facebook.com profilā, pārsteigsim Jūs ar arvien jauniem konkursiem un balvām. Un viss kas Tev ir jādara, jāseko līdz mūsu jaunumiem. Lasi musudarzs.lv arī šogad, un paldies ka esi!

Ar mīlestību, galvenais redaktors,
Roberts Liepiņš

 

DALĪTIES
Iepriekšējais rakstsAREKAS PALMA, JA VĒLIES KO TROPISKU
Nākamais rakstsPAŠU AUDZĒTI ĀBOLI VISU GADU
Interese par dārzu un dārza darbiem Robertam bija jau no bērnības. Tieši tādēļ mācījies Bulduru Dārzkopības vidusskolā. Šobrīd strādā sabiedriskajā ēdināšanā, bet par dārzu neko nav aizmiris. Viņš arī zināšanas pielieto praksē. Viens no Musudarzs.lv idejas autoriem.